RESTAURACJAIMPREZYHOTELCATERING DLA FIRMIMPREZY PLENEROWE

Zajazd Leśny

 

Historia trochę jak ze snu...

Zajazd Leśny znajduje się w miejscowości Borysławice Kościelne przy trasie krajowej nr 92 (Poznań - Warszawa), na odcinku pomiędzy Kłodawą a Kołem. Właściciele - Zofia i Włodzimierz Andrzejczakowie - prowadzą tam restaurację od 1992 roku. Jak sami twierdzą - "historia firmy po trosze przypomina "amerykański sen".

Właściciele zaczynali od małej budki - wagonu kolejowego, sukcesywnie powiększając infrastrukturę i zakres oferowanych usług. Już w połowie lat 90-tych pojawiła się elegancka restauracja, w 2000 roku rozbudowana o druga, duża salę. Całość kompleksu przeszła gruntowna modernizację w 2009 roku.

Państwo Andrzejczakowie zgodnie twierdzą, że  były to słuszne posunięcia. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, w lepszych i gorszych czasach polskiej gospodarki, przekonali klientów do siebie. Właściciele posiadają bogate gastronomiczne doświadczenie, które pozwala im wciąż odnajdować się w ramach aktualnych wyzwań i proponować klientom najlepsze rozwiązania.  Jak mówi pan Włodzimierz - 'Dbamy o naszych klientów, bo zwykle stają się naszymi stałymi bywalcami.' 'Od początku staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie - dodaje pani Zofia.

Dzisiaj "Zajazd Leśny" to rozbudowana firma, na która składa się znana z dobrej kuchni, restauracja, serwująca smaczne jadło kuchni staropolskiej, takoż dwie sale bankietowe, na których organizowane są imprezy okolicznościowe, jak również cześć hotelowa obejmująca kilkadziesiąt miejsc noclegowych. Warto dodać, że przy samym zajeździe można skorzystać z postoju na dużym, oświetlonym parkingu, a w lecie z letniego ogrodu.
Oferta jest ciągle poszerzana, m.in. dzięki nowoczesnemu, niezawodnemu zapleczu kuchennemu, profesjonalnemu wyposażeniu maszyn i urządzeń gastronomicznych najlepszych firm.

...

Warto zajrzeć do "Zajazdu Leśnego" w Borysławicach Kościelnych - popróbować dań, może pomyśleć o organizacji imprezy okolicznościowej. Chcemy podkreślić, że "Zajazd Leśny" ma swoje konkretne specjały, takie, że aż palce lizać... i co ważne, w rozsądnych cenach. Zapraszamy!

WSZYSTO DLA PODRÓŻNYCH
PARKING
LICHEŃ/UNIEJÓW
FOTOGALERIA
CATERING
IMPREZY PLENEROWE