Kilka słów o firmie... i jej wlaścicielach

Historia firmy Andropol to opowieść w iście amerykańskim stylu...

Zajazd Leśny znajduje się w miejscowości Borysławice Kościelne przy trasie krajowej nr 92 (Poznań - Warszawa), na odcinku pomiędzy Kłodawą a Kołem. Właściciele - Zofia i Włodzimierz Andrzejczakowie - prowadzą tam restaurację od 1992 roku. Jak sami twierdzą - "historia firmy po trosze przypomina "amerykański sen".

Właściciele zaczynali od małej budki - wagonu kolejowego, sukcesywnie powiększając infrastrukturę i zakres oferowanych usług. Już w połowie lat 90-tych pojawiła się elegancka restauracja, w 2000 roku rozbudowana o druga, duża salę. Całość kompleksu przeszła gruntowna modernizację w 2009 roku. Państwo Andrzejczakowie zgodnie twierdzą, że  były to słuszne posunięcia. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, w lepszych i gorszych czasach polskiej gospodarki, przekonali klientów do siebie. Właściciele posiadają bogate gastronomiczne doświadczenie, które pozwala im wciąż odnajdować się w ramach aktualnych wyzwań i proponować klientom najlepsze rozwiązania.  Jak mówi pan Włodzimierz - 'Dbamy o naszych klientów, bo zwykle stają się naszymi stałymi bywalcami.' 'Od początku staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie - dodaje pani Zofia.

Dzisiaj "Zajazd Leśny" to rozbudowana firma, na która składa się znana z dobrej kuchni, restauracja, serwująca smaczne jadło kuchni staropolskiej. dwie sale bankietowe, jak również cześć hotelowa obejmująca kilkadziesiąt miejsc noclegowych. Warto dodać, że przy samym zajeździe można skorzystać z postoju na dużym, oświetlonym parkingu, a w lecie z letniego ogrodu.
Zajazd Leśny to bogata oferta usług pod katem imprez okolicznościowych i plenerowych, w Borysławicach znajdują się dwie sale bankietowe. Oferta jest ciągle poszerzana, m.in. dzięki nowoczesnemu, niezawodnemu zapleczu kuchennemu, profesjonalnemu wyposażeniu w maszyny i urządzenia gastronomiczne uznanych producentów. W ostatnim czasie Państwo Andrzejczakowie zrealizowali kolejną inwestycję - udostępnili mieszkańcom Kłodawy nową salę bankietową, ciekawie nazwaną "Kopalnią Smaku".

...

Warto zajrzeć do "Zajazdu Leśnego" w Borysławicach Kościelnych - spróbować kuchni, może pomyśleć o organizacji imprezy okolicznościowej. Chcemy podkreślić, że "Zajazd Leśny" i "Kopalnia Smaku" mają swoje konkretne specjały, takie, że aż palce lizać... i co ważne, w rozsądnych cenach. Zapraszamy!

   

Dzialaj z nami! Opracowanie i wdrożenie rozwiązań dla internetu - presilo.pl / Free Joomla! template by L.THEME