RESTAURACJAIMPREZYHOTELCATERING DLA FIRMIMPREZY PLENEROWE

Catering dla firm, przedszkoli i instytucji

 

Zamów catering u nas!

Zajazd „Leśny” w swojej ofercie posiada szeroko rozumianą usługę cateringu. Misją naszej firmy jest organizowanie niezapomnianych przyjęć i dostarczanie najwyższej jakości usług cateringowych. Stawiamy na jakość i profesjonalizm – dlatego terminowo, zgodnie z wszelkimi ustaleniami dostarczamy zamówione potrawy ze świeżych produktów. Dla nas catering to nie tylko kwestia nakarmienia ludzi, lecz zapewnienie smacznych posiłków w oparciu o racjonalną dietę, serwowanych w odpowiednim, adekwatnym do sytuacji, otoczeniu.

Catering można zorganizować u Państwa...

Usługa cateringu poza budynkami Zajazdu „Leśnego” może mieć formę kompleksową i obejmować m.in. przygotowanie infrastruktury pod catering poprzez:

• ustawienie oświetlenia

• ustawienie stołów, krzeseł, zastawy stołowej, także dekorację stołów

• ustawienie namiotów plenerowych

• szeroko rozumiany transport.

Catering możemy zorganizować również w naszej lokalizacji. Imprezy firmowe, podobnie jak imprezy okolicznościowe, to nasza specjalność. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą w tym zakresie: 2 salami bankietowymi o różnej wielkości, obszernym, bezpłatnym, monitorowanym parkingiem wyłożonym kostką brukową, oraz ogrodem letnim w sezonie, co zdecydowanie ułatwia odpowiednie przygotowanie eventu.

W kwestii menu proponujemy szereg rozwiązań, zróżnicowanych w zależności od wszystkich specyficznych potrzeb i oczekiwań klientów. Dlatego każdy element imprezy firmowej przygotowujemy w porozumieniu z Państwem.

...

Drodzy Państwo! Skontaktujcie się z nami w celu omówienia szczegółów planowanego wydarzenia. Doradzimy, jakiego typu przyjęcie wybrać (elegancki bankiet, nieformalna impreza plenerowa, przyjęcie zasiadane, stojące itp.) a potrawy dopasujemy specjalnie do potrzeb eventu.

 ......................................................................................................................................................................

Posiłki dla firm, przedszkoli i instytucji

W kwestii posiłków poprzez naszą ofertę proponujemy dla firm, przedszkoli i instytucji szereg rozwiązań, od restauracji pracowniczych do stołówek publicznych. Są one zróżnicowane, podobnie jak nasi klienci, lecz wszystkie są oparte na tych samych wartościach i specjalistycznej wiedzy, jaką posiedliśmy dzięki naszemu doświadczeniu. Każdy element oferty przygotowujemy w porozumieniu z naszym klientem, tak aby uwzględnić jego wszystkie specyficzne potrzeby i oczekiwania.

Nasza działalność cateringowa to dostarczanie świeżych posiłków regeneracyjnych oraz smacznych zestawów obiadowych w pojemnikach jednorazowych lub termosach zbiorczych do wielu firm, biur i instytucji. Cotygodniowo przygotowywane menu przewiduję różnorodną ofertę dań w tym także wegetariańskie, zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami smakowymi klientów.

...

Drodzy Państwo! Skontaktujcie się z nami w celu wszelkich pytań odnośnie planowanego cateringu, ewentualnie zamówień posiłków dla firm, przedszkoli i instytucji. Doradzimy, jakie potrawy wybrać, jak zaplanować harmonogram i sposób dostaw posiłków...

 


WSZYSTO DLA PODRÓŻNYCH
PARKING
LICHEŃ/UNIEJÓW
FOTOGALERIA
CATERING
IMPREZY PLENEROWE